ЗАГРУЗИТЕ ВApp StoreApp StoreECOДОСТУПНО ВGoogle PlayGoogle Play
Ve vašem výběru zatím nic není
Použijte ikonku hvězdičky na kartě výrobku k jeho uložení do výběru
Přejít do katalogu
Česko

Atlantis-Pak na vás bude čekat na CFIA-2020

2020-02-14
Atlantis-Pak se zúčastní veletrhu CFIA, který se bude konat od 26. a 28. května ve francouzském městě Rennes.

Atlantis-Pak se zúčastní veletrhu CFIA, který se bude konat od 26. a 28. května ve francouzském městě Rennes. Atlantis-Pak je stálým účastníkem a již po šesté se zúčastní veletrhu, který je největší každoroční akcí potravinářského průmyslu ve Francii.
Na veletrhu představí naše společnost hostům CFIA-2020 své klíčové produkty pro francouzský trh. Nové produkty, které se tentokrát uvidí na stánku, jsou vysoce bariérové ​​fólie AMISTYLE СРР / СРЕ pro utěsnění podnosů obsahujících těsnící vrstvu РР nebo РЕ. Hlavní položkou ve skupině hot dogových střev je iPeel С-А, který je nyní dodáván v shirredových tyčích o prodloužené délce, z nichž každá obsahuje 60 metrů pouzdra. Společnost Atlantis-Pak také vyzve své partnery, aby si vybrali ze širokého sortimentu bariérového pláště AMIFLEX s ohledem na požadavky každého jednotlivého výrobce.

Návštěvníci uvidí naše nové produkty a získají podrobné informace od zástupců Atlantis-Pak, kteří budou po celou dobu veletrhu nápomocni při stánku společnosti.
Vítejte na našem stánku D 68, hale 4 na veletrhu CFIA-2020 od 26. a 28. května 2020.

CFIA je veletrh pro potravinářský průmysl a obalové technologie, což je hlavní sektorová výstava ve Francii, již známá jako hlavní místo pro odborníky z potravinářského průmyslu. Tento veletrh se koná každoročně od roku 1997. Hlavním cílem veletrhu je ukázat nejnovější úspěchy a inovace v potravinářském a obalovém průmyslu.