ЗАГРУЗИТЕ ВApp StoreApp StoreECOДОСТУПНО ВGoogle PlayGoogle Play
Ve vašem výběru zatím nic není
Použijte ikonku hvězdičky na kartě výrobku k jeho uložení do výběru
Přejít do katalogu
Česko

Atlantis-Pak se zúčastnil IFFA-2019

2019-05-28

Atlantis-Pak se zúčastnil veletrhu IFFA-2019, který je největší události v masném průmyslu a  koná se jednou za 3 roky v německém Frankfurtu.  Stánek Atlantis-Pak se letos ucházel o uznání za jeden z nejefektnějších a nejinovativnějších po stránce designu: na úctyhodné ploše 420 m² se nacházelo 200 míst k sezení a 5 jednacích místností, kde během všech 6 dnů konání veletrhu probíhala jednání se stávajícími partnery a novými zákazníky. Na IFFA-2019 se Atlantis-Pak prezentoval pod mottem Ochrana přírody ještě nikdy nebyla tak výnosná: společnost se úspěšně zapojila do celosvětového trendu a představila informace o tom, nakolik šetrně se chová k životnímu prostředí a jak navržená společností obalová řešení snižují zatížení ekosystému planety a redukují výdaje na různé ekologické poplatky.

Atlantis-Pak udržuje vedoucí postavení v oblasti obalových řešení, které je nedosažitelné pro jeho konkurenty, zas a znovu prezentuje novinky v produkci fólií, střívek a sáčků. Největší počet nových výrobků byl představen v segmentu fólií AMISTYLE. Na veletrhu IFFA-2019 též bylo poprvé představeno matové střívko na párky iPeel Pro a na buřty iPeel Round Pro. Kromě produktů, jejichž výroba již byla zahájena, předvedl Atlantis-Pak návrhy pěti jedinečných obalových řešení a avizoval jejich zařazení do sortimentu společnosti v nejbližší době.

„Mezinárodní veletrh ve Frankfurtu zůstává nedůležitějším místem světa pro výměnu zkušeností a prezentaci novinek v masném průmyslu,“ říká Ředitel prodeje a marketingu Atlantis-Pak Jevgenij Paramoněnko. „Navštívily nás stovky kupujících zákazníků, bylo uzavřeno hodně nových smluv. Naši partneři jevili velký zájem o nové výrobky prezentované ve Frankfurtu, a byli rádi, že Atlantis-Pak začal rozvíjet výrobu nových produktů – fólií, a to tradičním pro naši společnost způsobem: Atlantis-Pak se nikdy neopakuje, ale vždy nabízí nová obalová řešení, která dříve neexistovala. V posledních letech Atlantis-Pak agresivně zvyšoval svoji přítomnost na exportních trzích a tento veletrh dodal nový impuls zájmu a poptávce ze zahraničí, takže máme, na čem pracovat řadu příštích měsíců a let“.

Veletrh IFFA -2019 navštívilo od 4. do 9. května 2019 více než 67000 lidí ze 149 zemí. Nejvíce návštěvníků bylo ve Frankfurtu z Ruska, Itálie, Španělska, Holandska a Polska. Již 70 let se považuje tento veletrh za událost č. 1 v  masném průmyslu (první IFFA se konal v roce 1949). Veletrh podporují téměř všechny národní a mezinárodní oborové spolky.